Bambo Nature- najlepszy wybór wśród pieluch dla dzieci?

Pieluszki Bambo Nature

Pieluchy Bambo Nature to świetnie zastosowanie dla osób, które cenią sobie bezpieczeństwo własnych dzieci. Pieluszki chronią delikatną i wrażliwą skórę dziecka przed szkodliwymi skutkami używania zwykłych pieluch. W przypadku małych dzieci nie jest trudno o odparzenia pupy z powodu przegrzania. W pieluchach Bambo Nature dziecko nie ma problemów z wysypką czy świądem. Dzięki zastosowanym materiałom do produkcji pieluch, można je polecać maluchom z Atopowym Zapaleniem Skóry, lub ze skłonnością dziedziczną do występowania tego typu problemów.Bezpieczna celuloza, która została użyta do wytworzenia pieluch nie podrażnia delikatnej skóry dziecka, oraz hamuje rozwój bakterii.

Bambo Nature-jak wybrać odpowiedni rozmiar?

Pieluchy Bambo Nature są przeznaczone dla dzieci od urodzenia do 18kg. Najmniejszy rozmiar przeznaczony jest od 3kg do 6, a największy powyżej 18kg. Bambo nature do pływania to nie tylko pieluchy, ale również pieluchomajtki. Skala rozmiarów jest bogata, co daje poczucie komfortu dla rodzica, oraz wygodę użytkowania przez dziecko.

Bambo Nature- bezpieczny wybór pieluch dla dziecka?

Zdecydowanie tak! Pieluchy ekologiczne tej marki są wiodące na rynku pod względem użytych materiałów do ich produkcji, oraz jakości wytworzenia. Do głównych zalet można zaliczyć:

-chłonność, dzieki pulpie drzewnej bielonej wodą utlenioną.

-bezpieczeństwo dla dzieci z Atopowym Zapaleniem Skóry, bądź ze skłonnościami genetycznymi do tego typu problemów skórnych

-zastosowany materiał, ponieważ dzięki celulozie można zatrzymać w pieluszce rozwój bakterii, oraz unikać ryzyka podrażnienia skóry

-materiały biodegradowalne, które pozyskiwane są z lasów objętych odpowiedzialną gospodarką.

– brak chloru stosowanego przy produkcji tradycyjnych pieluch

Podsumowanie

Bambo Nature to jedne z najlepszych pieluszek na rynku. Gwarantują wysoką chłonność, przez co dziecko nie ma dyskomfortu podczas snu. Dodatkowo nie namnażają się w nich bakterie, oraz nie towarzyszą wysypki związane z odparzeniami.

https://www.youtube.com/watch?v=dWygxHOY_To